Artist Thumbnail
Artist Thumbnail
Rock Guruge
Videos See All
thumbnail img16x9
බැස යන සඳ | Basa Yana Sanda | Music Video | EDM Cover reimagined by Rock Guruge
Rock Guruge • 2.1K views
thumbnail img16x9
සමන් මල් පියල්ලේ | Saman Mal Piyalle | Rock Guruge Official
Rock Guruge • 1.4K views
thumbnail img16x9
මගේ හිනාවේ රහස | Mage Hinawe Rahasa | Rock Guruge Reggae Official
Rock Guruge • 983 views
thumbnail img16x9
නිහඬ හදවත | Nihanda Hadawatha | Rock Guruge Reggae Official
Rock Guruge • 1.2K views
thumbnail img16x9
නීල ඇස් දෙක | Nila As Deka | Rock Guruge Reggae Official
Rock Guruge • 597 views
thumbnail img16x9
මගෙ සිහිනේ ඔබයි | Mage Sihine Obayi | Rock Guruge Reggae Official.
Rock Guruge • 1K views
thumbnail img16x9
පුර හඳ ලඟින්ම | Pura Handa Laginma | Rock Guruge Reggae Official
Rock Guruge • 942 views
thumbnail img16x9
පෙම්වතුන් සිනාසේ | Pemwathun Sinase | Rock Guruge Official
Rock Guruge • 1.3K views
thumbnail img16x9
සඳ සඳ වගේ | Sanda Sanda Wage | Rock Guruge Reggae Official
Rock Guruge • 632 views
thumbnail img16x9
මගේ අම්මා | My Mother | Rock Guruge Official
Rock Guruge • 1K views
Playlists
thumbnail img1x1
EDM Romantic Songs
Playlist • Rock Guruge • 17 views