Просто живи цим ранком,який ти так любив....А ти пішов на битву, дивитись смерті в вічі . Музыкальное дно • 114 views
Просто живи цим ранком,який ти так любив....А ти пішов на битву, дивитись смерті в вічі . Музыкальное дно • 23 views
"Дівчина яка малює монстрів" - І тінь на стінах більше не німа.Малюнок дихає, він дивиться на неї... Музыкальное дно • 9 views
"Дівчина яка малює монстрів" - І тінь на стінах більше не німа.Малюнок дихає, він дивиться на неї... Музыкальное дно • 230 views
"Співай, Тікай" - Якщо ти хочеш кохання — співай! А якщо побачив труну — тікай! Музыкальное дно • 279 views
"Співай, Тікай" - Якщо ти хочеш кохання — співай! А якщо побачив труну — тікай! Музыкальное дно • 13 views