Artist Thumbnail
Artist Thumbnail
Badri Sapkota
Videos See All
thumbnail img16x9
Dashain Aachha Tihar Aachha - Badri Sapkota | Benisha Poudel | Rachana Neupane | Dashain Tihar Song
Badri Sapkota • 68K views
thumbnail img16x9
PR Wala Mayalu - Badri Sapkota | Samikshya Adhikari | Jerry Bhandari | Sanjana Gurung | New Song
Badri Sapkota • 357K views
thumbnail img16x9
Aanshu Jharya Chha - Badri Sapkota | Juna Gurung | New Nepali Song 2083
Badri Sapkota • 6.5K views
thumbnail img16x9
आमाको दोहोरीले मुर्छा परे छोराहरु - Bishnu Maya Sapkota | Siddartha Ale | Badri Sapkota |Live Dohori
Badri Sapkota • 22K views
thumbnail img16x9
Manung Kotaima - Badri Sapkota | Shanti Shree Pariyar | Juna Gurung | New Nepali Song
Badri Sapkota • 15M views
thumbnail img16x9
Hari Bhajan - Badri Sapkota | Pradip Tiwari | New Nepali Lok Bhajan 2082
Badri Sapkota • 647K views
thumbnail img16x9
बद्री सापकोटाको सपनीमा आशा बि.सी. आएपछी, कडा रमाईलो दोहोरी - Badri Sapkota Vs Asha BC | Live Dohori
Badri Sapkota • 132K views
thumbnail img16x9
गोर्खाली बद्री र लमजुङकी मञ्जु बि.क.को ठाडो भाकामा भयो कडा भिडन्त - Badri | Manju | Live Dohori Song
Badri Sapkota • 435K views
thumbnail img16x9
Shirphul Laune Nani - Badri Sapkota | Ranjita Bishwakarma | Sharmila Bajgain | New Music Video 2081
Badri Sapkota • 17K views
thumbnail img16x9
Ati Bhayo Ati | अति भयो अति | Badri Sapkota | Dhurba Neupane | New Nepali Lok Geet 2080
Badri Sapkota • 22K views
Playlists See All
thumbnail img1x1
Album Shirphul Laune Nani
Playlist • Badri Sapkota • 10 views