Artist Thumbnail
Artist Thumbnail
Dipak Ghimire
Videos See All
thumbnail img16x9
दशैं तिहार | Dashain Tihar - Badri Sapkota | Deepak Ghimire | New Nepali Dashain Tihar Song 2083
Dipak Ghimire • 8K views
thumbnail img16x9
पिरती अन्धो रैछ | Pirati Andho Raichha - Khuman Adhikari & Bishnu Majhi | Nepali New Song 2026/2083
Dipak Ghimire • 5.5K views
thumbnail img16x9
Superhit Teej Song - Hamra Ba Ka Tinti Chhori - Tika Pun | Kamala Pokharel | Goma Neupane
Dipak Ghimire • 5.3K views
thumbnail img16x9
Hamra Ba Ka Tinti Chhori - Tika Pun | Kamala Pokharel | Goma Neupane | Kabita |Yashu | New Teej 2083
Dipak Ghimire • 41K views
thumbnail img16x9
Janmera Hurkeko Ghara - Tika Pun | Kamala Pokharel | Goma Neupane | Kabita | New Teej Song 2083
Dipak Ghimire • 53K views
thumbnail img16x9
Ram Ram Satya - Kastup Panta | Goma Neupane | Dipak Ghimire | New Nepali Shiva Bhajan 2083
Dipak Ghimire • 758 views
thumbnail img16x9
यो वर्षका उत्कृष्ट तिज गितहरु Best Teej Song . Netra Bhandari . Goma Ghimire . Yashu Bhattarai 2083
Dipak Ghimire • 5.4K views
thumbnail img16x9
Tansenko Bheteko Maya | Raju Pariyar & Bishnu Majhi | New Nepali song 2026
Dipak Ghimire • 254K views
thumbnail img16x9
लोकप्रिय मौलिक गीतहरुको भिडियो संग्रह 2083
Dipak Ghimire • 733 views
thumbnail img16x9
नेपाली मौलिक गीतहरु | Nepali Traditional Song | Kulendra Bishowkarma | Manju BK Sunita Budha Chhetri
Dipak Ghimire • 804 views
Playlists
thumbnail img1x1
Dipak Ghimire New Songs
Playlist • Dipak Ghimire • 179 views
thumbnail img1x1
Teej Song | तीज गीतहरु
Playlist • Dipak Ghimire • 1 view