Artist Thumbnail
Artist Thumbnail
Sunil Nepali
Videos See All
thumbnail img16x9
Suina Jhalimali - Sagar Mahara | Sanchita Nepali | Ft. Sagar, Jyanisha | New Deuda Song 2083
Sunil Nepali • 8K views
thumbnail img16x9
NEW DEUDA SONG 2026 || KYA HALI SUWALE JADU ||क्या हालि सुवाले जांदु || By Rekha Joshi/Sunil Nepali
Sunil Nepali • 126K views
thumbnail img16x9
Nirguni Lai Maya || निर्गुनी लाइ माया New Deuda Thadi Vaka Song By Katak Nepali
Sunil Nepali • 14K views
thumbnail img16x9
Ghumna Aaya Aalital || आलिताल गाउँपालिका वृत्तचित्र || Sunil Nepali, Sangita Baduwal,Khagendra Bista
Sunil Nepali • 9.5K views
thumbnail img16x9
NEW HOLI SONG 2026 - BELA FERI AAUCHHA , JOBAN AAUDAINA | SUNIL NEPALI | GAURI BHATTA | ROHIT BIST
Sunil Nepali • 186K views
thumbnail img16x9
Jhikkai Jhikkai Maya Tamlai || झिक्कै झिक्कै माया तम्लाई New Deuda song By Sunil Nepali,Laxmi Nepali
Sunil Nepali • 13K views
thumbnail img16x9
Suwa Ramri Suduraki - Mohan Dhami | Sanchita Nepali | Ramsingh, Narendra, Indu, Gyanu | Deuda Song
Sunil Nepali • 49K views
thumbnail img16x9
New Deuda सन्देश मुलक गित कुरितिको भारी हटाउनु छ समाजबाट By DHS And UMN, Sunil Nepali, Laxmi Nepali
Sunil Nepali • 29K views
thumbnail img16x9
कालीकोट्या मुलाई ॥ Kalikotya Mulai New Live Deuda Song By Sunil Nepali, Bapana Singh,Sudarshan Thapa
Sunil Nepali • 15K views
thumbnail img16x9
Sundar Chhabis Pathivera || सुन्दर छबीस पाथिभेरा New Deuda Song 2082 छबीस पाथिभेरा गा.पा. चिनारी गीत
Sunil Nepali • 237K views
Playlists See All
thumbnail img1x1
Rekha Joshi New Deuda Song 2023
Playlist • Sunil Nepali • 28K views
thumbnail img1x1
Sunil Nepali & Rekha Joshi New Deuda Song 2023
Playlist • Sunil Nepali • 336K views
thumbnail img1x1
Sunil Nepali New Deuda Song 2023
Playlist • Sunil Nepali • 9.9K views
thumbnail img1x1
New Nepali Song 2023
Playlist • Sunil Nepali • 388 views
thumbnail img1x1
Sunil Nepali New Nepali Deuda Song 2025
Playlist • Sunil Nepali • 86 views
thumbnail img1x1
New Deuda Song 2023
Playlist • Sunil Nepali • 82 views
thumbnail img1x1
Sunil Nepali New Nepali Song 2025
Playlist • Sunil Nepali • 54 views