Artist Thumbnail
Kamal Yatri
Songs See All
4
Albums
thumbnail img1x1
Sahid Gatha
2024
Singles & EPs See All
thumbnail img1x1
Jindagi Chhoto Chha
EP • 2025
thumbnail img1x1
Raichhau Kumari (feat. Lalmani Bhusal Avilashi)
EP • 2025
thumbnail img1x1
Lagan Biheko Sarara mayako Dori (feat. Krishna Pariyar & Lalmani Bhusal)
EP • 2025
thumbnail img1x1
Purkotaima Chalyo Batasa
Single • 2025
thumbnail img1x1
Kopilamai Sun Hunchha (feat. Barsha Shiwakoti)
Single • 2024
thumbnail img1x1
Prachanda Sarkar
EP • 2024
thumbnail img1x1
DUI KILO AALU
Single • 2024
thumbnail img1x1
Piya Rajai
Single • 2024
thumbnail img1x1
Manchhe Sani-Sani (feat. Archana Paneru, Karishma Dhakal & Jyoti Magar)
Single • 2024
thumbnail img1x1
Maya Yo Kura Sacho Chha
EP • 2024
Videos See All
thumbnail img16x9
गाईलाई चराउँदै ऐतिहासिक मौलिक लोक गीत gailai charaudai Kamal chanchal/krishna pariyar Saya bhandari
Namaraj Dhungana • 783K views
thumbnail img16x9
नेपाली मौलिक गीत Purkotaima Chalyo Batasa - Kamal Yatri & Bhurung 2081/2025
Kamal Yatri • 335K views
thumbnail img16x9
मौलिक तीज गीत पिया राजै Piya Rajai Teej Song Tika pun Kamal Yatri Song #kamalyatri
Kamal Yatri • 40K views
thumbnail img16x9
MANCHHE SANI SANI Kamal Yatri Jyoti Magar Karishma Dhakal ARCHANA PANERU #kamalyatrisong
Kamal Yatri • 43K views
thumbnail img16x9
सधैँ मेरो आँखा रसायो Sadhai Mero Aakha Rasayo Kamal Yatri Song Karishmadhakal #kamalyatri
Kamal Yatri • 11K views